Projděte si virtuálně naši expozici se střešními okny, prezentovanou na výstavě DESIGNBLOK 2020, konané v Klášteře sv. Gabriela v Praze.

Všechna instalovaná okna jsou v prostředním formátu 80×122 centimetrů. Na levé straně jsou manuálně ovládaná okna v zapuštěné variantě pro ploché krytiny – zde falcovaná Prefa šablona – instalovaná tzv. na sraz, pro nerušený exteriérový přechod mezi okny. Rámy oken jsou v provedení bez přípravy pro roletu, v bílé a přírodní povrchové úpravě. Všimněte si zhotoveného vnitřního ostění podél oken, které je šikmé, pro zajištění dostatečné tepelné izolace, ovšem s ohledem na přístup světla do interiéru.

Na pravé straně je kombinace okna manuálně ovládaného a elektricky ovládaného, obě v bílém provedení. Okna jsou osazena v taškové krytině Bramac se standardní hloubkou osazení, s mezerou mezi okny tvořenou odtokovým žlabem. Manuálně ovládané okno má rám v provedení s integrovanou sítí proti hmyzu a držákem pro kompaktní sušák na prádlo. Z vnější strany jsou na křídle instalovány klipy pro uchycení venkovní markýzy. Elektrické okno je v provedení plug&play s integrovanou řídící jednotkou a transformátorem v horní části rámu s přístupem přes krycí lištu z nerezové oceli.

 

Upozornění: Návaznost 3D skenů není nikdy stoprocentní a může způsobovat lokální deformace obrazu nebo porušení návaznosti linií.